09-05-06

Gooners winnen allereerste Q-League

De Gooners hebben verdiend de allereerste Q-League gewonnen. Tijdens de laatste quiz van het quizseizoen veranderde er niks meer aan de top 10 van de rangschikking. Het was wel nog even spannend voor de zesde plaats waar De Vrede en Underdogs met gelijke punten eindigden in de totaalstand. De Vrede pakt echter de zesde plaats dankzij het meest behaalde hoge ereplaatsen (De Vrede werd namelijk drie keer derde). Verder wipte Barca over Great Old Freethiel en ZVC Turnhout naar de 11e plaats en Dug Out over de Noorderkempen naar plaats 16. Hieronder vindt u de eindstand:

 

 Q-LEAGUETotaalAantal deelnamesGemiddeldeVorige plaats
1Gooners4001840,01
2Goldstar3841738,42
3Paling3521435,23
4Mercator3281532,84
5Kwistedadde3121431,25
6FC De Vrede2981529,86
7Underdogs2981529,87
8De Spijkers2901329,08
9De Posthoorn2751027,59
10Nijlen United216827,010
11Barca2051020,513
12Great Old Freethiel2001320,011
13ZVC Turnhout1951519,512
14Bouwel176919,614
15Libion1651316,515
16Dug Out161917,917
17De Noorderkempen1551315,516
18De Prutsers1381013,818
19FC Lachenen1161011,619
20Hoger Op105715,020
21Bezemheide104714,921
22Kleske101616,822
23Eustelboys94119,423
24Festus6879,724
25K1354227,025
26Killers52226,026
27De Eddies Snelders49224,527
28FC Hard en Droog2345,828
29Hagar De Verschrikkelijke20120,029
30GT Kolonie17117,030
31Racing Pelt11111,031

 

De Q-League dankt alle ploegen voor hun deelname gedurende dit lopende seizoen en hoopt jullie allen volgend jaar terug te verwelkomen in het circuit. Aan de nieuwe formule wordt momenteel hard gesleuteld en houden wij u verder via internet op de hoogte. De meeste van jullie zien we straks terug op de Voetbalcrack. Succes in de voorbereiding hiernaar toe.

20:31 Gepost door 0 | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.