30-04-06

Q-League nog niet op alle posities beslecht

Komende zaterdag zal de Q-League afgesloten worden in de voetbalkantine van KSK Wavria in een organisatie van onder andere Julien Rijmenants en Roger Raeyen (van quizploeg Paling). Voor de eerste plaats is sinds vorige week alle spanning weggenomen, wat intussen ook geldt voor de plaatsen 1 tot en met 4. Wel blijft het nog lichtjes spannend voor de vijfde plaats, waar Kwistedadde door een derde plaats in Oud-Heverlee over FC De Vrede wipt in de stand. Ook de Underdogs maken mathematisch nog kans op die vijfde plaats. Door het wegvallen van de slechtste resultaten is het geen eenvoudig rekensommetje. FC De Vrede kan enkel de vijfde plaats nog halen indien zij minstens vijfde worden in Wavria en 6 punten meer pakken dan Kwistedadde, voor de Underdogs geldt dat zij minstens tweede moeten worden en 11 punten meer moeten pakken dan Kwistedadde. Ook voor de plaatsen 11 tot en met 13 nog spanning troef. ZVC Turnhout moet twee punten meer pakken dan Great Old Freethiel om in extremis de elfde plaats terug te pakken, tenzij Barca deze nog wegkaapt, wat erg goed mogelijk is aangezien Barca nog maar 9 deelnames telt en voor de volle pot speelt. Indien Barca, Great Old Freethiel en ZVC Turnhout voorblijft en minstens 17e wordt is de elfde plaats alsnog voor hen.

 

 Q-LEAGUETotaalAantal deelnamesGemiddeldeVorige plaats
1Gooners3961739,61
2Goldstar3841638,42
3Paling3521435,23
4Mercator3261432,64
5Kwistedadde3041330,46
6FC De Vrede2981429,85
7Underdogs2941429,47
8De Spijkers2821228,28
9De Posthoorn2751027,59
10Nijlen United216827,010
11Great Old Freethiel1961219,611
12ZVC Turnhout1951519,512
13Barca183920,313
14Bouwel176919,615
15Libion1651316,514
16De Noorderkempen1461214,616
17Dug Out135816,918
18De Prutsers119913,217
19FC Lachenen1161011,619
20Hoger Op105715,020
21Bezemheide104714,921
22Kleske101616,822
23Eustelboys94119,423
24Festus6879,724
25K1354227,025
26Killers52226,026
27De Eddies Snelders49224,527
28FC Hard en Droog2345,828
29Hagar De Verschrikkelijke20120,029
30GT Kolonie17117,030
31Racing Pelt11111,031

19:49 Gepost door 0 | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.