23-04-06

GOONERS PAKKEN ALLEREERSTE Q-LEAGUETITEL

Door hun overwinning op vrijdagavond hebben de Gooners definitief de eerste Q-Leaguetitel veroverd. Door hun negende overwinning op 18 quizzen kunnen zijn niet meer worden bijgebeend in de stand. Goldstar kan - mits twee overwinningen - slechts op 8 zeges komen en is daarom uitgeteld voor de titel, maar heeft wel zekerheid omtrent de tweede plaats. Verder geen verschuivingen meer in de top 10, wel op plaats 11 waar Great Old Freethiel over ZVC Turnhout wipt en verderop klimmen FC Lachenen en Hoger Op de top 20 binnen ten koste van Bezemheide en Kleske. Hierbij de voorlopige stand op twee speeldagen van het einde, waar het vooral voor de plaatsen 5 tot en met 9 nog erg spannend dreigt te worden.

 

 Q-LEAGUETotaalAantal deelnamesGemiddeldeVorige plaats
1Gooners3961639,61
2Goldstar3841538,42
3Paling3521335,23
4Mercator3141331,44
5FC De Vrede2981329,85
6Kwistedadde2941229,46
7Underdogs2881328,87
8De Spijkers2821128,28
9De Posthoorn2751027,59
10Nijlen United216827,010
11Great Old Freethiel1961219,612
12ZVC Turnhout1951419,511
13Barca183920,313
14Libion1651216,514
15Bouwel158819,815
16De Noorderkempen1461214,616
17De Prutsers119913,217
18Dug Out111715,918
19FC Lachenen110912,221
20Hoger Op105715,023
21Bezemheide104714,919
22Kleske101616,820
23Eustelboys94119,422
24Festus6879,724
25K1354227,025
26Killers52226,026
27De Eddies Snelders49224,527
28FC Hard en Droog2345,828
29Hagar De Verschrikkelijke20120,029
30GT Kolonie17117,030
31Racing Pelt11111,031

 

 

18:53 Gepost door 0 | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.