09-04-06

Gooners nemen door zege optie op de Q-League

Door hun dubbele overwinning in het weekend van 7 en 8 april nemen de Gooners een serieuze optie op de eindzege. Mits één zege in één van de volgende drie quizzen (Kasterlee, Oud-Heverlee of Wavria) kunnen de Gooners niet meer bijgebeend worden in het klassement. Enkel Goldstar kan de Gooners nog van de zege houden als het minimaal twee keer wint in de komende drie quizzen. Mocht Goldstar erin slagen zowel in Kasterlee als in Oud-Heverlee - in organisatie van de Gooners - te winnen, kan de Q-League nog beslist worden op totaal aantal scores over de quizzen heen. Ook Kwistedadde deed met een derde plaats in Maldegem een goede zaak en wipt over de Underdogs en De Spijkers naar de zesde plaats, maar voelt wel nog de hete adem van de Posthoorn in zijn nek, die nog steeds maar negen quizzen speelde en dus nog één resultaat te goed houden.

Hieronder het klassement na 15 speeldagen:

 

 Q-LEAGUETotaalAantal deelnamesGemiddeldeVorige plaats
1Gooners3921539,21
2Goldstar3841438,42
3Paling3521335,23
4Mercator3081230,84
5FC De Vrede2981229,85
6Kwistedadde2841128,48
7Underdogs2801228,06
8De Spijkers2751027,57
9De Posthoorn249927,79
10Nijlen United216827,010
11ZVC Turnhout1921319,211
12Great Old Freethiel1901119,012
13Barca162820,313
14Libion1521115,214
15Bouwel141720,115
16De Noorderkempen1381113,816
17De Prutsers119913,217
18Dug Out111715,918
19Bezemheide104714,919
20Kleske101616,820
21FC Lachenen96812,021
22Eustelboys94119,422
23Hoger Op83613,823
24Festus6879,724
25K1354227,025
26Killers52226,026
27De Eddies Snelders49224,527
28FC Hard en Droog2345,828
29Hagar De Verschrikkelijke20120,029
30GT Kolonie17117,030
31Racing Pelt11111,031

 

19:11 Gepost door 0 | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.