08-04-06

Door overwinning nemen Gooners terug de leiding in de stand

Door hun overwinning te Witgoor Dessel nemen de Gooners, met één overwinning meer dan Goldstar terug de leiding in de stand. De Posthoorn wipt door een prachtige tweede plaats over Nijlen United naar plaats negen en behoudt met een sterk gemiddelde nog uitzicht op plaats 6. Verder wipt Barca over Libion naar plaats 13, De Prutsers over Dug Out naar plaats 19 en wint Bezemheide met een mooie achtste plaats, maar liefst drie plaatsen in het klassement. De Killers gaan bij hun tweede deelname van 27 naar 26. Hieronder volgt de nieuwe en aangepaste stand: 

 

 Q-LEAGUETotaalAantal deelnamesGemiddeldeVorige plaats
1Gooners3861438,62
2Goldstar3841338,41
3Paling3521335,23
4Mercator3081230,84
5FC De Vrede2981229,85
6Underdogs2761127,66
7De Spijkers2751027,57
8Kwistedadde2711027,18
9De Posthoorn249927,710
10Nijlen United216827,09
11ZVC Turnhout1921319,211
12Great Old Freethiel1811018,112
13Barca162820,314
14Libion1521115,213
15Bouwel141720,115
16De Noorderkempen1381113,816
17De Prutsers119913,218
18Dug Out111715,917
19Bezemheide104714,922
20Kleske101616,819
21FC Lachenen96812,020
22Eustelboys94119,421
23Hoger Op83613,823
24Festus6879,724
25K1354227,025
26Killers52226,027
27De Eddies Snelders49224,526
28FC Hard en Droog2345,828
29Hagar De Verschrikkelijke20120,029
30GT Kolonie17117,030
31Racing Pelt11111,031

 

Verder valt te onthouden dat vanavond, 8 april reeds de vijftiende manche van de Q-League plaatsvindt te Maldegem (informatie terug te vinden elders op deze site). Vraag is of de Gooners hier hun leidersplaats verder verstevigen en een optie nemen op de titel? Kunnen Kwistedadde of de Underdogs dichter tegen plaats vijf aanleunen of mogen we een verrassing verwachten van Eddies Snelders? Het antwoord volgt morgen op deze site.

02:04 Gepost door 0 | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.