05-04-06

Aangepaste stand door rekenfout in Excel

Eén van onze opmerkzame Q-Leagueleden, Marc van Goethem van quizploeg Mercator, maakte ons erop attent dat er een rekenfoutje zat in de berekening van de gemiddelden per ploeg, wat ook klopte. Het gemiddelde van ploegen met meer dan tien deelnames dient uiteraard ook slechts door tien gedeeld en niet door het aantal deelnames. Hieronder de nieuwe stand, waar uiteraard in de totalen en rangschikking niets veranderd, maar waar wel de gemiddelden zijn aangepast:

 

 Q-LEAGUETotaalAantal deelnamesGemiddeldeVorige plaats
1Goldstar3841338,42
2Gooners38013381
3Paling3481234,83
4Mercator3041130,44
5FC De Vrede2921129,25
6Underdogs2761127,66
7De Spijkers2751027,57
8Kwistedadde2711027,18
9Nijlen United2168279
10De Posthoorn213826,611
11ZVC Turnhout1861218,610
12Great Old Freethiel16291812
13Libion1521015,214
14Barca141720,113
15Bouwel141720,115
16De Noorderkempen1381113,816
17Dug Out111715,917
18De Prutsers10481319
19Kleske101616,818
20FC Lachenen9681221
21Eustelboys9010922
22Bezemheide80613,320
23Hoger Op61512,225
24Festus5569,1726
25K135422723
26De Eddies Snelders49224,524
27Killers2612627
28FC Hard en Droog2345,7529
29Hagar De Verschrikkelijke2012028
30GT Kolonie1711730
31Racing Pelt1111131

 

Marc, bedankt voor je opmerkzaamheid. Vanaf de volgende quiz is dit ook automatisch verwerkt in het uitslagenbord wat wekelijks naar de ploegkapiteins wordt verstuurd. Met nogmaals onze excuses.

21:33 Gepost door 0 | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.