01-04-06

Goldstar pakt de leiding in de Q-League

Door zijn overwinning pakt Goldstar de leiding in de Q-League over van de Gooners, die sinds de derde speeldag de ranking aanvoerden. Dit is hoofdzakelijk te wijten aan het systeem van 10 beste resultaten en het behalen van meer tweede plaatsen van Goldstar t.o.v. de Gooners. Met elk zes overwinningen ligt de strijd om de Q-League in ieder geval weer open. Intussen hebben de meeste toppers en ook enkele subtoppers hun quotum van 10 quizzen bereikt en krijgen we een minder vertekend beeld van de stand. Zo zien we de nummers 4 tot en met 8 (Mercator, FC De Vrede, Underdogs, De Spijkers en Kwistedadde) behoorlijk samenklitten en zijn ook Nijlen United en de Posthoorn (met nog maar 8 deelnames en dus nog wat reserve, nog zeker niet uitgeteld voor een top 5 plaats. Dus nog erg spannend daar. Verder zakt ZVC Turnhout net uit de top 10 en wint Libion een plaatsje. Hieronder de stand:

 Q-LEAGUETotaalAantal deelnamesGemiddeldeVorige plaats
1Goldstar3841329,52
2Gooners3801329,21
3Paling34812293
4Mercator3041127,64
5FC De Vrede2921126,55
6Underdogs2761125,16
7De Spijkers2751027,57
8Kwistedadde2711027,18
9Nijlen United2168279
10De Posthoorn213826,611
11ZVC Turnhout1861215,510
12Great Old Freethiel16291812
13Libion1521015,214
14Barca141720,113
15Bouwel141720,115
16De Noorderkempen1381112,516
17Dug Out111715,917
18De Prutsers10481319
19Kleske101616,818
20FC Lachenen9681221
21Eustelboys9010922
22Bezemheide80613,320
23Hoger Op61512,225
24Festus5569,1726
25K135422723
26De Eddies Snelders49224,524
27Killers2612627
28FC Hard en Droog2345,7529
29Hagar De Verschrikkelijke2012028
30GT Kolonie1711730
31Racing Pelt1111131

 

10:30 Gepost door 0 | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.