25-03-06

Gooners blijven aan de leiding, maar voorsprong verkleint

Door het systeem van de 10 beste resultaten telt, begint het klassement er na 12 speeldagen anders uit te zien. Het ziet er naar uit dat de zege in de Q-League een strijd zal gaan worden tussen Goldstar en Gooners, die beslecht wordt op aantal overwinningen, voorlopig 6-5 in het voordeel van Gooners. Ook daaronder zijn er steeds meer ploeg die de kaap van 10 quizzen behalen en die enkel nog extra punten kunnen scoren, als ze beter doen dan hun slechtste score. Verder weinig positionele wijzigingen in de stand. De Noorderkempen (15) wippen over organisatoren Bouwel (16). FC Lachenen (21) wipt over Bezemheide en Hoger Op (23) over K13 en De Eddies Snelders. En Racing Pelt haalde zijn eerste Q-Leaguepunten met een 20e plaats.

 Q-LEAGUETotaalAantal deelnamesGemiddeldeVorige plaats
1Gooners3801231,71
2Goldstar3761231,32
3Paling3401130,93
4Mercator3021030,24
5FC De Vrede2821028,25
6Underdogs2651026,56
7De Spijkers249927,77
8Kwistedadde2439278
9Nijlen United2168279
10ZVC Turnhout1821116,510
11De Posthoorn179725,611
12Great Old Freethiel145818,112
13Barca141720,113
14Libion133914,814
15De Noorderkempen1281012,816
16Bouwel12062015
17Dug Out111715,917
18Kleske101616,818
19De Prutsers90712,919
20FC Lachenen83711,921
21Bezemheide80613,320
22Eustelboys7998,7822
23Hoger Op61512,225
24K135422723
25De Eddies Snelders49224,524
26Festus405826
27Killers2612627
28Hagar De Verschrikkelijke2012028
29FC Hard en Droog1735,6729
30GT Kolonie1711730
31Racing Pelt1111131

 

09:49 Gepost door 0 | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.