18-03-06

Gooners blijven uiteraard de stand aanvoeren

Na hun overwinning van vorige vrijdag te Mechelen, blijven de Gooners uiteraard de stand aanvoeren. Raar maar waar, verkleint echter hun voorsprong een beetje, dit daar zowel voor Gooners als Goldstar hun slechtste resultaat uit het verleden wegviel aangezien beiden aan hun 10e deelname toe waren. Het slechtste resultaat voor Goldstar lag echter een stuk lager dan dat van Gooners. Verder merken we op in de stand dat Underdogs over de Spijkers wippen naar de zesde plaats (weliswaar met één quiz meer gespeeld), en dat ZVC Turnhout over de Posthoorn wipt (met 4 quizzen meer gespeeld). Libion gaat van 16 naar 14, De Noorderkempen van 18 naar 16.

 

Hieronder volgt de stand na 11 van de 18 speeldagen:

 

 Q-LEAGUETotaalAantal deelnamesGemiddeldeVorige plaats
1Gooners3761134,21
2Goldstar3641133,12
3Paling3251032,53
4Mercator274930,44
5FC De Vrede2529285
6Underdogs233925,97
7De Spijkers228828,56
8Kwistedadde221827,68
9Nijlen United190727,19
10ZVC Turnhout1741017,411
11De Posthoorn155625,810
12Great Old Freethiel145818,112
13Barca123620,513
14Libion121815,116
15Bouwel12062014
16De Noorderkempen115912,818
17Dug Out111715,915
18Kleske101616,817
19De Prutsers90712,919
20Bezemheide80613,320
21FC Lachenen69611,521
22Eustelboys6287,7522
23K135422723
24De Eddies Snelders49224,524
25Hoger Op46411,525
26Festus3047,526
27Killers2612627
28Hagar De Verschrikkelijke2012028
29FC Hard en Droog1735,6729
30GT Kolonie1711730
31Racing Pelt00031

 

Volgende afspraak is volgende week te Bouwel op 24 maart e.k. waar ook de halve finales van de bekercompetitie tussen Paling en FC Lachenen enerzijds en Goldstar en Mercator anderzijds plaatsvinden.

10:14 Gepost door 0 | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.