25-02-06

Gooners blijven aan de leiding in de Q-League

Door hun tweede plaats van vorige vrijdag te Overpelt, blijven de Gooners aan de leiding van de rangschikking. Goldstar sluipt door zijn overwinning vier punten dichterbij. Interessant om weten is dat we aan de tiende quiz van het circuit gekomen zijn, waardoor voor die ploegen die er al tien keer bij waren hun slechtste resultaten beginnen weg te vallen, wat vanaf de volgende quiz een totaal vertekend beeld kan oproepen in de rangschikking. In de top 10 zien we Mercator doorschuiven naar plaats vier, door de afwezigheid van FC De Vrede, maar wel met evenveel deelnames en zien we Nijlen United voorbij De Posthoorn en Great Old Freethiel naar de negende plaats opschuiven. Ook ZVC Turnhout klimt één plaats (van 12 naar 11). Verder wonnen Bouwel (14), Libion (16) en Hoger Op (25) een plaatsje. Kleske (17), De Noorderkempen (18) en de Eustelboys (22) zelfs twee. Knap ook de binnenkomer van nieuwkomers Killers (27) en GT Kolonie (29), die zich meteen van de laatste plaats weghijsen. Hieronder de tussenstand na tien speeldagen:

 

 Q-LEAGUETotaalAantal deelnamesGemiddeldeVorige plaats
1Gooners3661036,61
2Goldstar35010352
3Paling257832,13
4Mercator242830,35
5FC De Vrede226828,34
6De Spijkers206729,46
7Underdogs205825,67
8Kwistedadde191727,38
9Nijlen United166627,711
10De Posthoorn155625,89
11ZVC Turnhout15391712
12Great Old Freethiel145818,110
13Barca123620,513
14Bouwel12062015
15Dug Out111715,914
16Libion103714,717
17Kleske101616,819
18De Noorderkempen9681220
19De Prutsers90712,916
20Bezemheide80613,318
21FC Lachenen69611,521
22Eustelboys6287,7524
23K135422722
24De Eddies Snelders49224,523
25Hoger Op46411,526
26Festus3047,525
27Killers26126-
28Hagar De Verschrikkelijke2012027
29GT Kolonie17117-
30FC Hard en Droog1735,6728
31Racing Pelt00029

23:56 Gepost door 0 | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.