12-02-06

Rechtzetting

We werden er door quizploeg Kwistedadde op gewezen dat hun welverdiende 24 punten van de quiz in Heist niet werden verrekend in de tussenstand. Wat overigens klopte, waarvoor onze oprechte excuses. Hieronder volgt de aangepaste stand na 8 speeldagen, waar Kwistedadde een plaats wint in de tussenstand ten koste van De Posthoorn:

 

 Q-LEAGUETotaalAantal deelnamesGemiddeldeVorige plaats
1Gooners290836,31
2Goldstar278834,82
3Paling257832,13
4FC De Vrede226828,34
5Mercator212730,35
6De Spijkers206729,46
7Underdogs1757257
8Kwistedadde157626,29
9De Posthoorn155625,88
10Nijlen United134526,811
11ZVC Turnhout131816,410
12Barca123620,512
13Great Old Freethiel11971713
14Dug Out111715,914
15Bouwel92518,415
16De Prutsers90712,917
17Libion87614,518
18Bezemheide80613,316
19Kleske8051620
20De Noorderkempen7771119
21FC Lachenen69611,521
22Eustelboys4476,2922
23K133013023
24Festus3047,524
25Hoger Op2237,3325
26De Eddies Snelders2112126
27Hagar De Verschrikkelijke2012027
28FC Hard en Droog1735,6728
29Racing Pelt00029

14:34 Gepost door 0 | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.