12-02-06

Gooners verstevigen ook hun leiderspositie in de stand na 8 speeldagen

De stand na 8 speeldagen vertoont weinig wijzigingen in de kop van het klassement. De Gooners breidden door hun overwinning wel hun leiderspositie verder uit. Nijlen United komt de top 10 binnen ten koste van ZVC Turnhout, waardoor ook De Posthoorn een plaatsje zakt. Verder in de rangschikking zakt Bezemheide van plaats 16 naar 18 ten voordele van De Prutsers en Libion en doet Kleske haasje-over met De Noorderkempen voor de plaatsen 19 en 20. Hieronder volgt de stand na 8 speeldagen:

 

 Q-LEAGUETotaalAantal deelnamesGemiddeldeVorige plaats
1Gooners290836,31
2Goldstar278834,82
3Paling257832,13
4FC De Vrede226828,34
5Mercator212730,35
6De Spijkers206729,46
7Underdogs1757257
8De Posthoorn155625,88
9Nijlen United134526,811
10Kwistedadde133526,69
11ZVC Turnhout131816,410
12Barca123620,512
13Great Old Freethiel11971713
14Dug Out111715,914
15Bouwel92518,415
16De Prutsers90712,917
17Libion87614,518
18Bezemheide80613,316
19Kleske8051620
20De Noorderkempen7771119
21FC Lachenen69611,521
22Eustelboys4476,2922
23K133013023
24Festus3047,524
25Hoger Op2237,3325
26De Eddies Snelders2112126
27Hagar De Verschrikkelijke2012027
28FC Hard en Droog1735,6728
29Racing Pelt00029

10:36 Gepost door 0 | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.