05-12-05

Q-League gaat op zoek naar de vlaamse voetbalcracks

"Die Vlaamse voetbalcracks dat zijn wij..."
(als u dit denkt, lees dan vooral verder, want...)
 
De Q-League wil graag een oude traditie terug in leven roepen. Op vrijdagavond 19 mei 2006, nota bene 2 weken na afsluiting van de Q-League, zullen wij op zoek gaan naar de Vlaamse voetbalcracks en zal er onder organisatie van de Q-League opnieuw een duo-voetbalquiz worden georganiseerd. Dit naar analogie van de vergane "nationale voetbalquiz", een enorm succes met meer dan 500 ingeschreven koppels overheen heel België (het merendeel in Vlaanderen), dat door wanbeheer een paar jaar geleden van het toneel is verdwenen.
 
Het strekt de Q-League organisatie ten eer dit initiatief, met minder middelen maar met meer passie dan in het verleden, terug op te pakken. We zijn er dan ook ten stelligste van overtuigd dat dit initiatief in goede aarde zal vallen bij de meeste voetbalquizzers en een aangename afsluiter is van het Q-Leagueseizoen. We zullen echter klein beginnen (- maar met een grootse quiz!!-), wat wil zeggen: op één lokatie op één avond. Afhankelijk van het succes en, onzee contacten met quizorganisatoren binnen de Q-League, is het echter niet uitgesloten dat we volgend jaar weer naar halve finales en finale toewerken. De duo-quiz zal doorgaan op vrijdagavond 19 mei 2006 te Lille (Antwerpse Kempen) in de parochiezaal, een symbolische locatie daar ook de eerste quiz uit de geschiedenis van de Q-League hier doorging. 
 
Wilt u er bijzijn?
 
Dat kan en we willen door publicatie op deze site, de Q-Leagueploegen ook een voorsprong geven bij inschrijving want plaatsen zijn beperkt (maximaal 50 duo's). Aarzel niet om in te schrijven en doe dit snel, daar de plaatsen (ook die in de zaal) worden toegekend volgens volgorde van inschrijving, de eerst ingeschrevene zit dus vooraan aan tafel 1, de laatste zit achteraan in de zaal. Afgaande op het succes van de vroegere Nationale Voetbalquiz, weten we dat de interesse groot is, en zijn we ons ervan bewust dat de kans meer dan bestaande is dat we quizzers teleur moeten stellen wegens volzet. Hiervoor reeds onze excuses. Dus wees er snel bij, het lot ligt in jullie eigen handen.
 
Hoe kunt u inschrijven?
 
Gebruik daarvoor de mailbutton "Voetbalcrack" rechts op deze site, geef als onderwerp "inschrijving voetbalcrack" en vermeld:
- naam, voornaam, woonplaats en leeftijd van speler 1 (de ploegkapitein)
- naam, voornaam, woonplaats en leeftijd van speler 2
- minstens één e-mailadres en telefoonnummer van één der beide spelers
 
Let op: aangezien het een eerste organisatie is, waar op voorhand enigerlei kosten aan verbonden zijn en de Q-League, zoals u weet, een vrijwilligersinitiatief is, zullen wij u vragen op voorhand te betalen. Dit kan door 10 Euro per ingeschreven ploeg te storten op het rekeningnummer, dat u samen met uw inschrijvingsnummer na inschrijving per mail wordt toegestuurd, met vermelding van uw inschrijvingsnummer en naam van speler 1 (de ploegkapitein).
 
We rekenen op jullie komst, maar vooral jullie eergevoel om de eerste en enige echte "Vlaamse voetbalcracks" te worden.



20:24 Gepost door 0 | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

03-12-05

Kogel is door de kerk voor volgende bekerrondes

In de loop van de voorbije week zijn ook de laatste details afgerond omtrent de beker van de Kempen en zijn de locaties voor de volgende rondes bepaald. De kwartfinales zullen plaatsvinden op vrijdag 27 januari 2006 te Wechelderzande en de halve finales op vrijdag 24 maart 2006 te Bouwel. De finale zal worden gespeeld één week later op vrijdag 31 maart 2006 te Gierle, waar dan ook meteen de "Beker van de Kempen" zal worden uitgereikt, een beker geschonken door quizorganisator Jan Staes in naam van slagerij Staes-Van Zummeren uit Turnhout.
 
We willen er even op wijzen dat de ploegen die nog in aanmerking komen voor de bekercompetitie tijdig inschrijven bij de diverse quizorganisatoren. De Q-League komt niet tussenbeide mochten er omwille van een volle zaal bekerploegen geweigerd worden. Niet aanwezig op de bewuste quizavond moeten wij helaas als forfait aanzien. 

04:00 Gepost door 0 | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

Gooners verstevigen door zege hun leiderspositie

Door hun zege in Immer-Voortkapel verstevigen de Gooners hun leiderspositie in de Q-League. Nummer twee Paling, pas zesde in Immer-Voortkapel, volgt reeds op 14 punten van de fiere leiders, Goldstar volgt intussen al op 22 punten van de Gooners. FC De Vrede wipt door een derde plaats over de Underdogs - overigens niet aanwezig in Immer-Voortkapel en daardoor terugvallend naar plaats 7 - naar de vierde plaats in de rangschikking. Op de vijfde plaats vinden we De Spijkers, die niet alleen over de Underdogs wippen, maar tevens ook Mercator, negende in Immer-Voortkapel, achter zich laten.
 
Verderop in de rangschikking wisselt Kwistedadde van stuivertje met de Posthoorn op de achtste plaats en komt Barca de top 10 binnen. Nijlen United, winnaar in Gestel, zakt enkele plaatsen wegens niet-deelname te Immer-Voortkapel. Ook voor de plaatsen 11 tot en met 20 hangt er nog de nodige spanning in de lucht. Wie is er nog in staat de top 10 binnen te klimmen en zich zo een plekje in de eredivisie voor volgend seizoen toe te eigenen en wie valt buiten de top 20 en komt volgend seizoen in de tweede divisie terecht? Dat zal de toekomst uitwijzen, een toekomst die volledig in het jaar 2006 verscholen ligt.
 

 Q-LEAGUETotaalAantal deelnamesGemiddeldeVorige Positie
1Gooners184536,81
2Paling170534,02
3Goldstar162532,43
4FC De Vrede134526,85
5De Spijkers120430,07
6Mercator118429,56
7Underdogs103425,84
8Kwistedadde103425,89
9De Posthoorn100425,08
10Barca85421,312
11ZVC Turnhout79515,810
12Bouwel72418,015
13Dug Out67416,814
14Nijlen United64232,011
15Great Old Freethiel64416,013
16Libion59414,817
17Bezemheide52317,318
18Kleske47315,716
19De Prutsers47411,820
20De Noorderkempen45411,319
21FC Lachenen35311,725
22K1330130,021
23Eustelboys3047,522
24Hoger Op2237,327
25De Eddies Snelders21121,023
26Festus2036,724
27FC Hard en Droog924,526
28Racing Pelt000,028




03:41 Gepost door 0 | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

Gooners winnen vijfde Q-Leaguequiz te Immer-Voortkapel

Vrijdagavond 2 december hebben de Gooners de voetbalquiz te Immer-Voortkapel, ingericht door de Kempische scheidsrechters onder leiding van Toon Valgaeren (quizploeg Paling), gewonnen. Voor de Gooners meteen al de derde zege in de Q-League waardoor zij met een fikse voorsprong het jaar 2005 afsluiten, daar de volgende Q-Leaguequiz pas zal plaatsvinden op 13 januari 2006 te Kalmthout. In een spannende quiz werd Goldstar tweede en FC De Vrede derde. In zijn totaliteit namen 27 ploegen aan deze quiz deel waarvan 20 ingeschreven Q-Leagueploegen. Hieronder vindt u de uitslag:
 
 

UitslagPloegPunten
behaald Quiz
Totaal punten
Quiz
%Q-League
ingeschreven (x)
Q-League
Punten
1Gooners15317090%x40
2Goldstar14817087%x36
3FC De Vrede13517079%x34
4Kwistedadde13517079%x32
5De Spijkers13417079%x30
6Paling13217078%x28
7De Posthoorn13017076%x26
8FC Bouwel12617074%x24
9Mercator12517074%x22
10Barca12417073%x21
11The Gunners11617068% 20
12FC Lachenen 11217066%x19
13Dug Out11217066%x18
14Bezemheide11117065%x17
15De Prutsers11017065%x16
16Libion10717063%x15
17Hoger Op10617062%x14
18Great Old Freethiel10517062%x13
19ZVC Turnhout10117059%x12
20SC De Noorderkempen10017059%x11
21Borussia9217054% 10
22Tournee Generale9117054% 9
23De Eustelboys9017053%x8
24Speedy8617051% 7
25Dry Zillenhof8417049% 6
26De Supers7817046% 5
27De penaltykoppers5017029% 4






03:21 Gepost door 0 | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |