03-12-05

Gooners verstevigen door zege hun leiderspositie

Door hun zege in Immer-Voortkapel verstevigen de Gooners hun leiderspositie in de Q-League. Nummer twee Paling, pas zesde in Immer-Voortkapel, volgt reeds op 14 punten van de fiere leiders, Goldstar volgt intussen al op 22 punten van de Gooners. FC De Vrede wipt door een derde plaats over de Underdogs - overigens niet aanwezig in Immer-Voortkapel en daardoor terugvallend naar plaats 7 - naar de vierde plaats in de rangschikking. Op de vijfde plaats vinden we De Spijkers, die niet alleen over de Underdogs wippen, maar tevens ook Mercator, negende in Immer-Voortkapel, achter zich laten.
 
Verderop in de rangschikking wisselt Kwistedadde van stuivertje met de Posthoorn op de achtste plaats en komt Barca de top 10 binnen. Nijlen United, winnaar in Gestel, zakt enkele plaatsen wegens niet-deelname te Immer-Voortkapel. Ook voor de plaatsen 11 tot en met 20 hangt er nog de nodige spanning in de lucht. Wie is er nog in staat de top 10 binnen te klimmen en zich zo een plekje in de eredivisie voor volgend seizoen toe te eigenen en wie valt buiten de top 20 en komt volgend seizoen in de tweede divisie terecht? Dat zal de toekomst uitwijzen, een toekomst die volledig in het jaar 2006 verscholen ligt.
 

 Q-LEAGUETotaalAantal deelnamesGemiddeldeVorige Positie
1Gooners184536,81
2Paling170534,02
3Goldstar162532,43
4FC De Vrede134526,85
5De Spijkers120430,07
6Mercator118429,56
7Underdogs103425,84
8Kwistedadde103425,89
9De Posthoorn100425,08
10Barca85421,312
11ZVC Turnhout79515,810
12Bouwel72418,015
13Dug Out67416,814
14Nijlen United64232,011
15Great Old Freethiel64416,013
16Libion59414,817
17Bezemheide52317,318
18Kleske47315,716
19De Prutsers47411,820
20De Noorderkempen45411,319
21FC Lachenen35311,725
22K1330130,021
23Eustelboys3047,522
24Hoger Op2237,327
25De Eddies Snelders21121,023
26Festus2036,724
27FC Hard en Droog924,526
28Racing Pelt000,028




03:41 Gepost door 0 | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.